Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam małą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od pewnego czasu w kraju jest kryzys budowlany i co za tym idzie jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich firm jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jeśli już ktoś pyta się o usługę to najczęściej szuka najtańszego dekarza w mieście. Konkurencja mocno zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca waha się na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie nie mam pojęcia jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama będzie najlepsza dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na tego typu portalach www: https://biozamrazarki.pl/?p=254 . Inne formy promocji okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest wykonanie baneru reklamowego i umieszczanie go podczas prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na serwisach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość