Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na klub fitness. Zawsze lubiłem ćwiczyć na siłowni, tak więc postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tym biznesie. Żeby zachęcić klientów muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o komentarze na temat mebli tego producenta. Będę wdzięczny za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać bardziej stonowane połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Kolega ma nieco racji. Natomiast ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w takich miejscach jak siłowni. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Osobiście podobają mi się te meble: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: