Strona 1 z 1

Czy warto oddawać rzeczy do krawca?

: 16 maja 2016, 11:46
autor: michalgos
Witam serdecznie. Niedawno, wspólnie z żoną robiliśmy porządki w naszym mieszkaniu. Okazało się, iż posiadamy wiele odzieży, która jest w dość dobrym stanie. Problemem jest to, że większość z nich już na nas nie pasuje. Pojawiło się pytanie co można z tym zrobić. Ja zaproponowałem krawca, lecz nie wiem jak wygląda to cenowo i czy w dzisiejszych czasach opłaca się przerabiać ciuchy?

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:38
autor: adambyczek
Cześć to zależy co potrzeba w niej zmienić. Jeśli chcesz ją zwężać to nie stanowi to problemu. Koszty też nie są wygórowane za taką usługę. Natomiast jak chcesz całkowicie ją przerabiać to daj sobie spokój. Tu masz listę zakładów krawieckich http://polecamspeca.pl/krawiec - napisz lub zadzwoń do wybranych a poznasz odpowiedź na swoje pytanie. Trudno napisać coś na odległość nie oglądając twoich ciuchów.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:56
autor: alinasobol
Nie mam pojęcia czy w ogóle teraz zakłady krawieckie się takimi rzeczami zajmują. Z tego co wiem to albo szyją coś od nowa lub wszywają zamki. Natomiast możesz próbować, nic nie tracisz.

podobne tematy:

Czy opłaca się jeszcze oddawać ciuchy do krawca?

: 16 maja 2016, 13:26
autor: michalgos
Dzięki wszystkim za Wasze odpowiedzi. Przejrzę wskazaną przez ciebie stronę www i sprawdzę czy mój pomysł ma sens.

podobne tematy:

Szukam dobrej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

: 18 maja 2016, 8:54
autor: michalgos
Cześć, to zależy jaką instalację chcesz wykonać w swoim budynku. Jeśli później będziesz chciał mieć multi room to warto rozważyć bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że w przyszłości się to przydaje. Jak chcesz ściąć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pokoi. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy: