Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Powiem od razu w czym rzecz, a następnie rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie motelu, który posiada dwu poziomową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie mam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Dzień dobry. Jakiś czas temu to może byłby problem ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-jakiego-mozecie-polecic, która specjalizuje się w projektowaniu platform towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz dużo miejsca na zamontowanie widny w twoim pensjonacie. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Także można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości