Czy kominiarz powinien się ogłaszać w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz powinien się ogłaszać w Internecie?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Cześć - jestem kominiarzem pamiętającym jeszcze poprzedni ustrój. W swoim fachu działam już wiele lat czasu. Dzisiaj przybywa młodych kominiarzy, którzy mają lepsze pojęcie o nowych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy zakład kominiarski powinna reklamować się w Internecie. Czy taka forma promocji będzie odpowiednia i przyniesie zamierzone korzyści. Pracuję w nie dużym powiecie i jest wiele osób mojego pokroju, którzy z komputerem mają mało wspólnego. Proszę was o radę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Cześć. Rzeczywiście jesteś fachowcem starej daty. Dlaczego zakład kominiarski nie mógłby się promować w Internecie. Przecież ustawa wam tego nie zabrania. Wiele ludzi z twojej branży wybrało ten sposób reklamy: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i z pewnością tej decyzji nie żałują. Teraz praktycznie każdy szuka firm w Internecie. Nie ma twojej firmy to nikt o tobie nie wie. Dlatego jak najszybciej powinieneś pomyśleć o zleceniu budowy strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Do czasu jej powstanie, możesz dać reklamę do tego typu portali jak w linku, który podałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu reklama jest przeważnie bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość