Czy mogę we własnym zakresie wypromować stronę na słowo kluczowe windy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę we własnym zakresie wypromować stronę na słowo kluczowe windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Dzień dobry. Od dłuższego czasu zgłębiam wypowiedzi na forach związane z marketingiem internetowym. Najbardziej interesującą formą promocji jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem na ten temat wiele artykułów, mam już za sobą jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Dlatego uważam, że potrafię samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją stronę na następujące hasło: windy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: platformy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj dwieście odnośników a nazajutrz 30 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Widzę, że nieco zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Problemem są rzecz jasna linki, które powinieneś pozyskać i ich liczba. Obecnie bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Odnośniki możesz tworzyć ręcznie, lecz musisz je indeksować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość budowanych linków nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać regularnie. Dzisiaj np: 15 odnośników, nazajutrz 10 odnośników, pojutrze 5 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość