Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:28

Cześć. Od niedawna stałam się radosną właścicielką drobnej knajpki w głównym punkcie miasta. Aktualnie jestem na etapie modernizowania oraz przebudowy pełnego pomieszczenia, wobec tego zastanawiam się nad wieloma atrybutami. Przede wszystkim interesuje mnie fakt platform dla ludzi niepełnosprawnych. Gra toczy się o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, wobec tego samodzielne poruszanie się na wózku jest praktycznie niemożliwe. Zamontowanie windy nie wstępuje w grę ze względu na brak miejsca i zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje pytanie czy warto ulokować finanse w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:41

Dzień dobry. Także posiadam swój własny bar gastronomiczny i tak jak Ty miałam wątpliwości co do zamontowania. Jednak zdecydowałam się na to z kilku powodów - choćby znalezienie atrakcyjnej propozycji platformy dla osób niepełnosprawnych https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrobic-przyjecie-oraz-jak-prezentuja-sie-stawki-za-takie-uslugi . Po pierwsze pragnęłam, aby mój lokal był dostępny dla każdego i nie sprawiał ograniczeń. Po drugie prawo wskazuje, by wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to nadzwyczaj obszerny koszt, a jeśli pieniądze stanowią problem możesz postarać się o dofinansowanie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość