Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Dzień dobry. Mam od pewnego czasu pewny problem. Otóż regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już wiele różnych specyfików jednakże w ogóle nie pomagały lub ewentualnie efekt był tylko chwilowy. W ostatnim czasie słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Ciągle zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten środek? Intrygują mnie opinie na temat właściwości oraz skuteczności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ efekt jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Witam. Także cierpiałem na wypadanie włosów, jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego cudowne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki wyraźnie się wzmocniły. Myślę, że dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych składników. Moja żona również stosuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły swoją objętość, a również przestały się przetłuszczać. Szczerze polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość