Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Cześć. Jestem radosną mamą dwójki brzdąców. Niedługo obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się również nad tym, by upamiętnić całą imprezę w doświadczony sposób. Wobec tego też interesuje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje zdjęcia dzieciom podczas zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Cześć. W ostatnim czasie urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu oraz podarków nie mogło też bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, skutkiem tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się niesolidnymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno dopasować pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy uwiecznić całą zabawę, lecz poprosiliśmy także o sesję rodzinną. To naturalnie dzięki temu mamy piękną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość