Czy warto pozycjonować stronę internetową na frazę dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto pozycjonować stronę internetową na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Witam, zwracam się z pytaniem do znawców tematu. Potrzebuje konsultacji na temat pozycjonowania mojej strony WWW. Nigdy nie korzystałem z tej formy promocji swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już raczej konieczność. Interesuje mnie fraza https://winecompany.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-ktorego-jestescie-w-stanie-polecic - na nią chciałbym aby moja strona internetowa była wysoko w rezultatach wyszukiwania. Zastanawiam się tylko czy jest ona odpowiednia dla mojej firmy, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to mało konkurencyjny rynek i będzie stosunkowo prosto wypromować swoje usługi w Internecie. A może lepiej wybrać bardziej konkurencyjne słowa kluczowe jak: windy. Sam już nie mam pojęcia, dlatego zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę internetową na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wybrać około 30 fraz, z których podczas analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba wybrać hasła mniej konkurencyjne. Przykładowo dla frazy: windy, należy dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Tą samą czynność powtarzamy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej popularne nie dadzą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Też będzie Ci ciężko znaleźć firmę, która będzie chciała promować twoją stronę jedynie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie rentowne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu praktyki to prosta droga do otrzymania kary od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości