Jak jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na frazę: dentysta Radom?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na frazę: dentysta Radom?

Postautor: adambyczek » 05 lip 2016, 13:31

Dzień dobry. Jestem stomatologiem, który posiada gabinet w Radomiu. Od pewnego czasu nasz gabinet ma stronę internetową. Niestety jakoś nie przekłada się strona internetowa na zwiększoną liczbę klientów. Trochę czytałem w internecie o prawdopodobnych przyczynach tego stanu rzeczy. Okazuje się, że trzeba pozycjonować stronę w wyszukiwarce internetowej. Przyjmijmy, że pragniemy znaleźć się wysoko na słowo kluczowe dentysta Radom i podobne frazy. Co powinniśmy zrobić aby tak się stało. Czy powinniśmy komuś za to zapłacić, czy samemu jesteśmy w stanie coś z tym zrobić? Proszę o radę w tym temacie.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na hasło: dentysta Radom?

Postautor: marekwolski » 05 lip 2016, 13:42

Witaj. Jak już się dowiedziałeś - w twoim wypadku niezbędne jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej. Bez tych działań twoja strona nie pojawi się w wynikach. No chyba, że twoi klienci będą ją linkowali. Natomiast jest to praktycznie niemożliwe. Jeżeli chodzi o słowa kluczowe. Powinieneś wybrać interesujące cię hasła. Fraza dentysta Radom nie jest tożsame z hasłem stomatolog Radom. Są to całkiem inne hasła, które trzeba wypozycjonować. Najlepiej będzie jak znajdziesz agencję SEO, która się tym zajmie. Zazwyczaj oni pomagają w dobrze fraz do pozycjonowania. Na początek powinieneś skoncentrować się na kilku słowach kluczowych. Koszt ich promocji to rząd około 500 zł miesięcznie. Umowa obowiązuje przez rok czasu lub dłużej, a wynagrodzenie firmy uzależnione jest od pozycji strony w Internecie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości