Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, jakiś czas temu zbudowałem stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w Polsce. Pomysł w moim odczuciu dość oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że jest popyt. Ale mam wielki kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się okazale, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż widziałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Poprzez promocję strony w Internecie znacznie poprawiły mu się obroty. W tym przypadku było to niewiele fraz typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku raczej nie wystarczy parę fraz, które sprowadzają się do Wrocławia. Ale oferuje remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu najważniejszy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam lokalu firmowego. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku remonty skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do 100% sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który przywozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Najważniejsze pytanie: jak są wstanie osoby trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jeżeli nie jesteś w stanie jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to strony dla rodaków pracujących za granicą. Należy tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości