Poszukuje rzetelnej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Poszukuje rzetelnej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Poszukuje dobrej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie posesji. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę aby zostało wykonane w dawnym stylu - to chyba podchodzi pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykute ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy dobrze wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jak dobrze Cię rozumiem to szukasz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to warto sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Poniżej daję ich przykładową realizację: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeśli tak to mogę Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Ekipa zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości