Responsywne strony internetowe jak to z nimi jest


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to z nimi jest

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy funkcje wyszukiwarek premiują tego typu strony internetowe w wynikach? A może jest mit firm, które zajmują się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania uzyskacie w poniższym tekście. Po pierwsze zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Najprościej pisząc, tego typu strony internetowe, dobrze prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy telefony komórkowe. Tego rodzaju strony internetowe dobrze wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na laptopach, a trochę inaczej na tablecie. Zwyczajowo na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe mają mniej elementów graficznych. Następnym ważnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Szczególnie dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Należy wpisać tanie strony internetowe i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe górują w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju frazy strony internetowe Warszawa prezentują jak znaczne są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak istotne jest pozyskanie klientów przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za niewystarczający argument. Ale w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości poważnym problemem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie rozbudowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak znaczny. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Nasze rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość